1. Rekomenduojama rašant pranešimus laikytis ir nenukrypti nuo temų,taip pat jau pradėtuose pranešimuose nerašykite atsakymų visai kita tema,geriau sukurkite savo naują pranešimą,taip palengvinsite sau ir kitiems forumo dalyviams naudojimasi forumu.

2.Kurdami naują temą,stenkites jai suteikti pavadinimą,kad nesidominatys ar nežinantys atsakymo į ją, galėtų ją ignoruoti ir negaištų savo brangaus laiko atidarydami ir ją skaitydami.

3.Prieš užduodami naują klausimą,naujiems forumo dalyviams rekomenduojama pasiskaityti skyrių "Pradedantiems sat mėgėjams",arba pasinaudoti forumo paieškos sistema,del to,kad daugelį jus dominančių klausimų jau galima rasti glaudžiai išnagrinėtus.

4. Stenkitės forume netalpinti visiškai asmeniškai skirtų žinučių,tam rekomenduojama siūsti PM(asmeninė žinutė),ši galimybė yra informacinėje juostoje,forumo viršutinėje dalyje.

5. Nesistengti visiškai be reikalo,(arba po parašyta žinute),atsakinėjant į žinutę ar pranešimą,naudotis "cituoti" mygtuku,nes taip žymiai dideja duomenų bazeja saugomos informacijos dydis ir apsunkinami skaitytojai.

6. Nesistengti forume be jokio  reikalo parašyti kuo daugiau pranešimų ar žinučių,už tai nebus suteikiama(kaip kituose forumuose) jokių specialių rangų ar pagyrimų,nes forumo tikslas yra apsikeitimas informacija ,o ne pasikalbejimai.  

7. Registruodamiesi jūs sutikote nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grąsinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių,taip pat negalima talpinti pornografinio turinio nuotraukų.Tai yra griežtai draudžiama,priešingu atveju jūs tuojau pat būsite blokuoti(banned).

8. Taip pat negalima talpini reklaminio ar komercinio pobūdžio skelbimų,forumas skirtas tik asmeninio naudojimosi tikslams.

9. Griežtai draudžiama atvirai publikuoti, palydovinės televizijos tiekėjų,kuriuos gina Lietuvos  įstatymai, kodavimo sistemų raktus !

10.Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkote, kad administratoriai arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga.

11.Šio forumo administratorius ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

12. Draudžiama siūlyti įsigyti įvairias internetines kortelių pasidalinimo(sharing) paslaugas. Tokie skelbimai bus trinami, o pažeidėjai blokuojami.

Dėkoju už supratingumą!

Pagarbiai forumo administratorius: Satman.